- JE TO TADY .. :) -

26. srpna 2009 v 16:52 |  MiLi A JEJí BLÁBOLY
Sem si budu psát své myšlenky a ták... Znáte to.. :)

"Je to tady.. Zase nový blog. To jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :) .. No každopádně se budu mooc snažit ;). "

" Bože.. Už jen pár dní... A je konec prázdnin a začátek školy. Na jednu stranu se těším.. Poznám nový lidi a nebudu tak často tvrdnout doma. Navíc od 3.9. do 5.9. se jede na harmonizáky. Ale ten stres z učení a nových učitelů.. To zas bude něco.. "

" Poslední víken o prázdninách si ale užiju :)) Bude u nás doma velká grilovačka se strášně fajn lidma :)Takový každoroční akcičky.. :) Každý rok jezdím já, táta a ségra na akci kde sejdou další tátové a jejich děti. Maminy se nechávají doma.. Jezdí se vždycky tak na 4-5 dní, ale vždycky to stojí za to.. No a teď se sejde podobná skupina u nás v pátek. Podobná říkám proto, že tady budou i maminy. :) Loni se u nás slavil dokonce silvestr a bylo to parádní :) "

" K páteční akci patří samozřejmě i úklid.. Protože tady budou lidi i spát :) Už dneska jsem musela uklidit koupelny a svůj pokojík.. Ale u svého pokojíku trošku kecám, protože kdybych ho měla uklizenej, tak tu teď nesedím a nepíšu to :D.. Ale říkám si, že do pátka je času dost a že se to uklidit stihne :) "
 


Komentáře

1 Celia Club Rokycany Celia Club Rokycany | Web | 26. srpna 2009 v 18:48 | Reagovat

Ahoj, promiň, že otravuji s reklamou. Pokud se chceš dozvědět něco zajímavého, koukni na náš web. Případně jej doporuč svým známým. Dík.

Líbí se mi tvůj blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama