- ZíTRA TO ZAČíNÁ -

31. srpna 2009 v 9:31 |  MiLi A JEJí BLÁBOLY


" Tak co? Asi se většina na zítřek netěší, co? Já teda celkem jo.. Na ty lidi tam a na harmonizák ;) I když jsem vždycky tvrdila, že bych radši zůstala na základce a KONEC jsem hrozně přožívala.. Tak už je to teď pryč... Už bych se tam asi nechtěla vrátit, jelikož kdyby nás to mrzelo víc, tak bysme se všichni vídali a pořádali srazy a ták.. Ale já sama se vídám se třema lidma a jsem hrozně spokojená... Jenom mi chybí Lukášek... a ještě jeden.. srdeční záležitost... Ale stejně je pro mě základka už uzavřený téma.. S tím kdo mi chybí se vídám ... "

" Dneska musím nakoupit do školy.. Nějaký věcičky.. Písátka, sešity apodobně.. Já se tak strašně těšíím na harmonizák.. Akorát říkali něco, že chtěj vzít chlast... Možná si ráda přihnu, ále v tomhle je podporovat nebudu... nechci průser hned ze začátku... Na harmonizák jedeme do Bedřichova, takže vážně jenom kousek... Ale bude to fajn.. Hrozně se těším ;) Už jsem dohodnutá s jednou kámoškou, že budeme na pokoji spolu... akorát se sezením ve třídě to musíme vymyslet.. :) "

" Jsem taky hrozně zvědavá na kluky ve třídě... Zatím znám tři.. Jsou v pohodě a dokonce i pěkní ;) To bude něcoo :) Jinak bych vám chtěla připomenout, abyste hlasovali ZDE Pro Amy Lee ;) Díky mooc "
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama