- CHCEŠ MĚ, CHCi TĚ -

25. října 2009 v 20:13 |  FiLMY


http://fc05.deviantart.com/fs28/f/2009/243/2/c/The_Ugly_Truth_by_fisalaliraqi.jpg

Komedie/Romantický
USA, 2009, 101 min

Režie: Robert Luketic
Herecké obsazení: Gerard Butler, Katherine Heigl, Eric Winter, Yvette Nicole Brown, David Lowe, Cheryl Hines, Alexis Krause, Shanna Olson

↓VíCE V CELÉM ČLÁNKU↓


RECENZE


Abby Richterová pracuje jako producentka ranní show. Neúnavně beznaděje hledá tu pravou lásku. Díky své práci potká Mikea Chadwaye - šouvistickou, drzou hvězdu, která slíbí, že odhalí "ošklivé" tajemství vztahů mezi muži a ženami. A aby ukázal, že má pravdu, začne Abby radit, jak nejlépe ulovit chlapa.

MŮJ NÁZOR

Naprosto úžasná komedie :) Musím uznat, že to je opravdu moc povedená komedie.. Určitě se u toho náramně pobavíte.. ;) Musím doporučit..

HODNOCENí

10/10

OHLASY

ANGELANGiE -Prvoplánovitá romantická komedie, která přesně do posledního slova vystihuje svůj žánr, ale pozor - ne každá romantická komedie je laciná a tenhle snímek je toho důkazem. Chcete pobavit široký okruh diváků? Chcete do kina nahnat kamarádky, které z toho budou mít dobrý pocit, milenecké páry, které nemají v podvečer nic v plánu a chtějí vidět něco milého? Tak obsaďte mužného Butlera a nechte ho kočkovat se s krvomléčnou Heigl. Jde jim to, sluší jim to. Je to milé, vkusné a ačkoli jednoduché, nezbývá se tomuhle prostě jen vyhnout, pokud chcete něco jiného...

MAHALiK- Katherine ho má v ruce, Gerard mezi nohama. Ale ne, myslím srdce, vy čuňata :) I když je pravda, že někdy je hormon rychlejší než mozek (někdy i o půl hodiny), takže se není čemu divit, že to svádí k téhle...ehm myšlence. Zaregistrovali jste někdy svou gestikulaci, když jste před někým koho fakt máte rádi a zálěží vám na něm? Je ohromná, že jo?! Já se kupříkladu houpu dopředu a dozadu, což zavdá lidem tezi, že jsem buďto mentálně postižený nebo to, že mě rodiče v dětství příliš často nechávali v houpačce. A je paradox, že si to člověk uvědomí až po aktu (druhej dvojsmysl!). Právě proto pro mě byla Katherine v roli poskakující fešandy ohromným zadostiučiněním. Její radost z prvního vydařeného dialogu s protějškem byla ohromně upřímná, byť mi její role přišla z počátku až extrémně extrémní. Možná si to nebudu pamatovat za pár neděl, ale jako tableta na záhnání smutku, je to výtečná pomůcka! P.S. A Gerarde, proč maš tak nateklé tváře?
 


Komentáře

1 IvCa tFéÉ LáFuJíCí sBéČko YaHoo:D IvCa tFéÉ LáFuJíCí sBéČko YaHoo:D | Web | 26. října 2009 v 18:56 | Reagovat

mno konečně ses vrátila...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama