- TAKY TAK NESNÁŠíTE NEDĚLE?:D -

1. listopadu 2009 v 17:03 |  TO CO NEMÁ RUBRiKU
" Zdravím ♥ Taky tak nesnášíte neděle? Já strašně... :( A nejhorší je, že nemoc se mi ještě zhoršila a já musím být ještě 3 dny doma (minimálně)... A doma mě to vůbec nebaví.. :/ Fakt bomba.. Hlavně pak všechno se doučit, dopsat sešity a dopsat další písemky... Hlavně z ekonomiky.. :/ Mě bude zkoušet a já nejsem schopná se eko naučit.. Je to otrava... A ještě doučit se Frájinu... Taky něco vážení.. ;( Zlatá základka.. "

" Dneska otrava.. Jsem hrála Sims 3.. a najednou mi to spadlo.. Takže taky paráda.. A já to měla tak dobře rozehraný.. :/ No jo, stalo se.. A co vy? Taky hrajete TS3? Bomba hra.. :) Jinak.. Ten Halloween jsem si maximálně užila.. Sice jsme nekoukali na nějak extra strašidelný filmy.. ale se vsáklo... Nejprve jsme koukali na Prokletí.. nemám páru o čem to bylo.. Protože my to pustili a začali jsme se bavit o jiných filmech :D .. Taky dobrý.. A pak něco bouchlo za oknem.. Poprvý jsem se lekla málo.. ale když to bouchlo po druhý, tak jsme s Terkou uplně nadskočili :D.. A pak jsem se tam strašně lekla, když v tom filmu zakukali kukačky.. :D Ale hodně divný kukačky.. Protože místo kukačky tam byl vlk :D Tak jsme pro ty kukačky vymýšleli jinej název :D Nejdřív Vlkokučky,Vlkučky, Vlčky, Vlkokukačky..:D Prostě mazec.. Potom jsme si pustili Vetřelec vs. Predátor.. :D Prostě nejvíc.. Terka říkala: " Ještě by ten predátor měl mít na těch dredech korálky! " " Vždyť je má!! " :D:D No víte, jak vypadá predátor ne? xD .. No a pak jsme koukali na dvojku.. To byla další kravina.. Fakt dvojka uplně o hov*u..:D No a pak, když bylo kolem 3:30 jsme pustili Draculu 2000 ... No a u toho jsme usnuli :D Zase jsem mluvila ze spaní nevědomky..:D Kámoška se totiž v 6:15 vzbudila a říkala mi, že to vypne.. A já jí řekla, že jo. Přitom jsem spala :D Se mi stává často.. :D Třeba na harmonizáku.. No ale to je jedno;D.. Ráno..No tedy.. Spíš až jsme se probudili, jsme si pustili Bolest.. A to bylo tak nudný.. Maximální vzrůšo, že tam dítě strčilo ruku do mixéru.. :D Ale toť vše.. NUDA! Pak jsme si řekli, že si pustíme nějakej animák.. Nakonec jsme si pustili Lvího Krále :D a pak jsme ještě koukali na Evoluci.. xDD "

" No a ještě před tím, než jsem odjela ke kámošce jsem šla na hokej... A dneska tam hrál můj nejmilejší hráč.. Lukáš Zíb. Bohužel teď hraje v Třinci.. Takže soupeř..A byla jsem z něj dost na větvi :D Jelikož byl uplně jinej než dřív.. Než jak jsem ho znala :( Dřív to byl hroznej flegmouš. A teď? Vůbec... Hrozně se vztekal.. A dostal dokonce trest do konce utkání.. No jo ale to by asi stačilo?:D Takovej román :D Tak se mějte :)"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama