MiLi A JEJí BLÁBOLY

- DOUFÁM... -

30. října 2009 v 17:55
" Ahojky, zdravím vás.. Tak co jak se máte? Raději jsem smazala ten desing halloweenskej.. :) Ale no co... Tenhle se mi líbí víc.. ;) Jdete dneska někam pařit? Já bych měla spát u tý kámošky a slavit toho Halloweena.. Už máme vybraný filmečky ;) Nejlepší z nich je 'SiROTČiNEC'.. Viděli jste ho?"

" Včera jsem se koukala na 3:15 zemřeš.. Všichni mi totiž říkali jak je dobrej.. No tak koukám koukám, né že bych se nebála, ale popravdě jsem čekala víc a myslím že existuje o hodně lepších hororů... jako u většiny hororů jsem opět nepochopila konec :D Holt se stává no... Třeba Hra na schovávanou.. Tu jsem musela vidět 20x abych jí pochopila :D Jinak já na horory moc nejsem.."

" .. Ehm.. jsem to tady nechala rozepsaný a přišla mamka a začala si to číst..:D Prej.. Ty že si od toho čekala víc jo? Vždyt si za mnou přišla a říkalas že se bojíš :D Trošku provar.. :D Ale tak z části to není pravda.. Jelikož já tam šla, protože jsem myslela že jde zabít toho psa co štěkal v lodenic.. A já nesnáším scény v hororech se zvířatama.. To já prostě vidět nemůžu no... "

" No nic, tak já valím ke kámošce :P Užijte si večer ;)"

- CíTíM SE.. ZVLÁŠTNĚ :D -

26. října 2009 v 20:15


" Č-ČÁU :D Tak jak se vám daří, hádám, že líp než mě...:/ Jelikož ležím doma a mám antibiotika... Něco s nosohltanem nebo co :( Taky jsem to nemohla mít minulej týden..:( Jsem totiž chtěla v úterý pařit, ale jaksi mi to nevyjde.. "

" Ale v sobotu.. :)) Bude s milovanou Terez u ní doma non-stop horor párty..:) Budeme koukat na horory zkrátka pořád, proto pokud máte typy na nějaký dooost dobrý horory napište mi je.. ;) btw.. Slavíte taky halloweena?:D Já ho letos budu slavit poprvý... Tákže se dost těším ;) "

" A co vy, jak se těšíte na prázky? Co budete podnikat ? :) "

" Zažívám děsně psychicky vytížený období :'( Kua... Řeknu to zkráceně... Jedná se o jednoho kluka... Nejdřív mi uplně zamotal hlavu... pak se něco stalo.. a on si našel holku... týden jsme se nebavili ... potom přišel hokej a on tam byl (s kámošem) ... mno a po tom hokeji jsme si psali... hodně... další den přišel ke mě domů (stále měl holku)... no ze začátku to nebylo nic moc.. ale pak jsme se trochu napili.. a jelo to... byli jsme nějaký unavení... tak jsme si lehli do postele... Netřeba dále rozvádět.. Mno a zase to pak nějak ustaloo...:/ A já už nevim... Ještě nedávnou jsem myslela že už pro mě nic neznamená...jenomže opak je pravdou...mám strach že jsem do něj furt zamilovaná... a každou chvilku na něj myslím...acho jooooo... "

- DĚCKÁÁ...:( JSEM Z5 !! -

25. října 2009 v 19:15


"Ahojte děcka, vím, že jsem se vrátila opravdu po dlouhé době, ale věřte že dřív jsem to nestíhala... Nejdřív ten průser... pak ta škola... Ale hodlá to tu zase rozběhnout, tak se nezlobte... Za tu dobu, co jsem tu nebyla, se toho dost událo.. Asi začneme co ve škole a ták ;) "

"No ták třídu máme skvělou... I třídní profesor je skvělej... S většinou lidí si rozumím, je to na pohodičku... Myslím vztahy..S učením je to horší, ale zatím z ničeho nepropadám, tak je to dobré..:) Za celou dobu mám 'jenom' dvě pětky :D a jednu čtyřku... "

" V osobním životě se mi vede docela dobře.. Mohlo by to být ale lepší... Tak třeba kluci xD.. To je hrůza... Asi to každá zná... Nechápu .. naprosto k nepochopení... ale co.. Asi ty kluky nějak odrazuju nebo co... :D.. "


"Tak to tu jdeme rozjet zase, ne? Zítra se do dám do novýho disajnu ;) -

- DiPLOMEK A OMLUVA :(( -

5. září 2009 v 17:59


Tákže nejdříve, díky moc za diplomek od Ditushky :))


A jinak se hrozně moocík omlouvám, kvůli průseru (nechci říkat jakýmu) se ted neukážu moc často...ale kdykoli si najdu časík... oběhnu sb.. přidám články.. rozhodně nechci zanedbavát..:) takhle to bude asi měsíc, tak to moooc prosím omluvte :/ :)

- ZíTRA TO ZAČíNÁ -

31. srpna 2009 v 9:31


" Tak co? Asi se většina na zítřek netěší, co? Já teda celkem jo.. Na ty lidi tam a na harmonizák ;) I když jsem vždycky tvrdila, že bych radši zůstala na základce a KONEC jsem hrozně přožívala.. Tak už je to teď pryč... Už bych se tam asi nechtěla vrátit, jelikož kdyby nás to mrzelo víc, tak bysme se všichni vídali a pořádali srazy a ták.. Ale já sama se vídám se třema lidma a jsem hrozně spokojená... Jenom mi chybí Lukášek... a ještě jeden.. srdeční záležitost... Ale stejně je pro mě základka už uzavřený téma.. S tím kdo mi chybí se vídám ... "

" Dneska musím nakoupit do školy.. Nějaký věcičky.. Písátka, sešity apodobně.. Já se tak strašně těšíím na harmonizák.. Akorát říkali něco, že chtěj vzít chlast... Možná si ráda přihnu, ále v tomhle je podporovat nebudu... nechci průser hned ze začátku... Na harmonizák jedeme do Bedřichova, takže vážně jenom kousek... Ale bude to fajn.. Hrozně se těším ;) Už jsem dohodnutá s jednou kámoškou, že budeme na pokoji spolu... akorát se sezením ve třídě to musíme vymyslet.. :) "

" Jsem taky hrozně zvědavá na kluky ve třídě... Zatím znám tři.. Jsou v pohodě a dokonce i pěkní ;) To bude něcoo :) Jinak bych vám chtěla připomenout, abyste hlasovali ZDE Pro Amy Lee ;) Díky mooc "

- DiPLOMEK PRO MĚ ZA SPŘÁTELENí -

30. srpna 2009 v 16:08Díky moc Ditushce :)

Už mám dvě SB :D:D- OU OU.. DALŠí GRiLOVAČKA..:D -

29. srpna 2009 v 22:13

http://th08.deviantart.net/fs28/300W/f/2008/104/d/8/BuBBle_Gum_by_nevergoodbyes.jpg

" Mno.. Na začátek o včerejšku :)) Bylo to hoodně luxusní noc, i když začátek vypadal dost katastroficky, jelikož jsem myslela, že nepřijela ani Myška ani Marianka a ani Danča..:( Tak jsem se zpočátku nudila, ale nakonec přijela spřízněná dušička Danča.. Zábava mohla začít :)"

" Probírali jsme různé věcičky, kecaly s chlapama a hráli si děckama :D:D Kradli jsme jim židle a ták..:D Docela prdel... Pak jsme promítali video z Pánský jízdy.. Nejvíc videa z bojovek :D Poslední ukol docela svinskej od tatínků :D Museli jsme se zavázanýma očima sahat do sklenic a hádat co tam je..:D A oni tam dali červi a myši .. :D Já myslela, že se zeseru :D A oni to ještě natočili, takže moje řvoucí reakce stáli opravdu za to...:D Pak jsme se ještě museli krmit šlehačkou :D To bylo taky drsný..:D Ale jakože to vůbec nevypadalo jako šlehačka... álee... jakoo ... sperma.. :D :D Ty z nás museli mít prdel no:D.. "

" No a dneska se v grilovačce pokračuje..:D Jedinou vadu to má v tom, že jsou tu lidi, se kterýma se bavit zrovna nedá... takže se nudíííím... :// "

- SE Mi ZASE NĚCO POVEDLO ! :)) -

27. srpna 2009 v 13:50
" Uáá, kdo by to byl řekl? Uklidila jsem skoro celej byt = vysáto, vytřeno, uklizen můj pokoj+koupelna+sestry pokoj... Ještě mi zbývá ta zatracená kuchyně a bude klid.. Alespoň do soboty :D "

" Zítra srázek třídní..: Jsem už nehorázně zvědavá :) Jednu holčinu sice znám, ale ta tam nejde, takže to bude se seznamováním horší :( Ale uvidíme, nějak to dopadne :D Ale těším se strášně mooc.."

" Ještě před srazem mám sraz s jednou budoucí spolužačkou...:) Jsem ráda že konečně poznám další osůbku... Doufám že si budeme hodně rozumnět..:) Zatím po ICQ vypadá v pohodě... :) A jinak si myslím, že naše třída bude hodně v pohodě... zatím si všichni rozumíme.. Jsem zvědavá tedy jak to bude vypadat za měsíc... Už se těším! Mooc těším! nejdřív jsem se strašně bála, ale ted? Jsem natěšená jak sviň :)) "

" Jůva, před chvilkou přijela babi a povídá, že sestřenka udělala reparát .. Z angličtiny... na trojku... Stejně nechápu jak někdo může propadnout v 6. třídě... na střední chápu ale v 6.?? To mi jaxi rozum nebere.. No řekněte.. Váš jo?! :/ "

- JE TO TADY .. :) -

26. srpna 2009 v 16:52
Sem si budu psát své myšlenky a ták... Znáte to.. :)

"Je to tady.. Zase nový blog. To jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :) .. No každopádně se budu mooc snažit ;). "

" Bože.. Už jen pár dní... A je konec prázdnin a začátek školy. Na jednu stranu se těším.. Poznám nový lidi a nebudu tak často tvrdnout doma. Navíc od 3.9. do 5.9. se jede na harmonizáky. Ale ten stres z učení a nových učitelů.. To zas bude něco.. "

" Poslední víken o prázdninách si ale užiju :)) Bude u nás doma velká grilovačka se strášně fajn lidma :)Takový každoroční akcičky.. :) Každý rok jezdím já, táta a ségra na akci kde sejdou další tátové a jejich děti. Maminy se nechávají doma.. Jezdí se vždycky tak na 4-5 dní, ale vždycky to stojí za to.. No a teď se sejde podobná skupina u nás v pátek. Podobná říkám proto, že tady budou i maminy. :) Loni se u nás slavil dokonce silvestr a bylo to parádní :) "

" K páteční akci patří samozřejmě i úklid.. Protože tady budou lidi i spát :) Už dneska jsem musela uklidit koupelny a svůj pokojík.. Ale u svého pokojíku trošku kecám, protože kdybych ho měla uklizenej, tak tu teď nesedím a nepíšu to :D.. Ale říkám si, že do pátka je času dost a že se to uklidit stihne :) "
 
 

Reklama